Geoblog.pl    paniczewpodrozy    Podróże    Afryka po raz pierwszy    obieramy kierunek na Tanger

obieramy kierunek na Tanger

Maroko
Maroko, Marrakech

Dziś dzień spędziliśmy jak prawdziwi turyści. Znaczy się na suku. Bardzo nam się z Gosią podobało. My wybierałyśmy szale, kolczyki, torby, szarawary i co tam jeszcze, kręcąc nosami na wszystkie te cuda, które sprzedawcy nam okazywali. Remigiusz z Piotrem targowali się później zacięcie. W końcu nabyliśmy to co nas interesowało po, jak to stwierdzali z lekkim już zrezygnowaniem sprzedawcy "morrocan, not turistic price". Myślimy, że obie strony tych transakcji były usatysfakcjonowane :) Poszwędaliśmy się trochę po zaułkach, odwiedziliśmy naszą cukiernię i z wieczorem, niestety, nadszedł czas pożegnania. Zostawiamy Gosię i Piotra w Marakeszu, a sami udajemy się nocnym pociągiem do Tangeru. Powyższe słowa piszemy z pięknego dworca ONCF w Marakeszu. Póki co się żegnamy, odezwiemy się z Tangeru :)

kubanki
kubanki - 2011-10-30 21:37
Oby bardziej sprawnie niż nasza PKP ;) Powodzenia

magdah
magdah - 2011-10-31 14:57
Pozdrawiamy z uroczej angielskiej Tea Room w Darjeeling, gdzie delektujemy sie angielskimi ciasteczkami, czekoladkami i herbatką
Kopia waszych wpisów zrobiona, idziemy do hotelu, gdzie w mniej kulturalnych warunkach, będziemy czytać je na głos spożywając mniej kulturalne trunki!

Ekipa z Tarczowej
Ekipa z Tarczowej - 2011-10-31 18:55
Dworzec pięknościowy i KFC jest:) Czekamy na relacje o pociągu - wiadomo zawodowa ciekawość:))

czesiulek
czesiulek - 2011-10-31 21:40
Istna prowokacja!!! "Ptak też człowiek" na tle KFC...Pozdrawiamy!

17.12.2015 - 10.01.2016

18.06.2014 - 19.07.2014